Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

Negocjowanie ceny noclegu w hotelu podczas podróży nie jest takie trudne jak może Ci się to wydawać. W tym wpisie postaram się zaprezentować Ci sposoby, dzięki którym otrzymasz atrakcyjniejszą cenę na swój nocleg.

Wcześniejsza rezerwacja jest jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie rabatów. Im wcześniej zarezerwujesz pokój w hotelu tym więcej zniżki możesz otrzymać. W taki sposób hotele administrują osiągalnym miejscem, żeby zdobyć jak najwyższe przychody.

Także rezerwacja pokoju w ostatniej chwili może wiązać się ze poważnymi korzyściami. Jeżeli w danym momencie hotel nie jest wypełniony, dla właściciela zyskowniej jest na parę pokoi udzielić opustu. Jeżeli nie jesteś zbytnio wybredny, to rezerwacja miejsca w ostatniej chwili może zadziałać na Twoją korzyść.

Unikaj podróżowania w czasie świąt religijnych, państwowych albo dni wolnych od nauki w szkole. W tych okresach obserwuje się zwiększony popyt na zakwaterowanie, co nieraz prowadzi do podwyższenia cen pokoi.

Jeśli możesz dowolnie wybrać sobie czas podróży, to stroń od okresów szczytowych. Jeśli wybierasz się na plażę albo jaką tropikalną wyspę taki czas będzie przypadał na środek lata. W podobny sposób, stroń od środka zimy jeśli wybierasz się na narty.

Rezerwacja pokoju na wiele dni nieraz owocuje zniżką. Płacąc z góry za tydzień z pewności uda się uzyskać chociaż jeden dzień gratis albo przykładowo bezpłatne śniadania. Wiele hoteli proponuje takie opusty, ażeby zachęcić klientów do jak najdłuższego pobytu. Dla właściciela bardziej opłacalne jest zameldowanie jednej osoby na parę dni niż kilka osób po jednym dniu.

Istotnych rabatów można oczekiwać rezerwując miejsce w ciągu tygodnia. Jest to szczególnie dostrzegalne w miejscach, które są tłumnie odwiedzane w weekendy. Cena hotelu w piątek i sobotę może być nawet dwukrotnie większa niż w środę czy czwartek.

Hotel w dobrej cenie z dostępem do restauracji i sali konferencyjnej znajdziesz na:

szukasz hotelu w Tychach 10 min Hotel Modus

sposób na nocleg – prezentacja pokoi

https://bit.ly/2s49EGq – mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl – baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 174zł ze śniadaniem

pokój 2 os 224 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 244 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 374 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48722796222

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.