Pakowanie rodziny na wakacje

Nie ma nic bardziej fascynującego niż podróżowanie z familią. Jednakże musisz brać w rachubę, że jeśli pakujesz się na wakacje z dziećmi, zabrać musisz kilka istotnych rzeczy. Jeśli wyjeżdżasz z kraju, część z Twoich ulubionych towarów może być nieosiągalna. Przykładem może być konkretna marka chusteczek dla niemowląt. Upewnij się więc, iż o niczym nie zapomnisz. Z pewnością nie chcesz zabrać ze sobą całego domu, lecz nie ma nic złego w precyzyjnym przygotowaniu podróży. Oto kilka wskazówek, które możesz wykorzystać w czasie pakowania dzieci do wyjazdu.

Bez względu na miejsce, w które się udasz, Twoje dzieci mogą się upaprać albo hotelowa toaleta nie będzie dobrze wyposażona. To znaczy, iż musisz być zawsze przyszykowany. Noszenie ze sobą chusteczek i pieluch dla niemowlaka sprawi, że nawet w sytuacji awaryjnej dasz sobie radę. Jeśli coś Ci się rozleje będziesz mógł od razu uprzątnąć bałagan. Możesz zabrać ze sobą także środek dezynfekujący do likwidowania zarazków, zwłaszcza po zwiedzaniu bądź zabawie w miejscowym parku.

Nie trzeba pakować się ponad to co jest niezbędne. Nie zapomnij, iż możesz mieszać i dopasowywać swoje ubiory, wobec tego na 10 dniową podróż nie zabieraj ze sobą więcej jak 3 pary spodni i 5 par koszul. W zależności od miejsca przeznaczenia pomyśl o spakowaniu ciepłych odzień albo kostiumów kąpielowych. Zabierz ze sobą wyłącznie najprzydatniejsze rzeczy i powiedz sobie „nie”, gdy wpadniesz na pomysł zabrania czegoś jeszcze.

Pewne rzeczy łatwiej i taniej jest nabyć w miejscu docelowym podróży.

Do bagażu podręcznego spakuj wszystko, co może okazać się konieczne w trakcie przelotu samolotem. Weź ulubionego pluszaka dla dziecka. Przenośne odtwarzacze Dvd są wspaniałe, gdy przyjdzie czas na zapewnienie zabawy.

Sporządzenie listy kontrolnej pomoże Ci spakować wszystko, czego potrzebujesz. Nie zapomnisz w ten sposób o istotnych dla dziecka rzeczach. Nie zapomnij, że w podróży masz się dobrze bawić z rodziną! A jeżeli wybierasz się w okolice Katowic i Mikołowa rodzinne wakacje miło spędzisz w:

Hotel Modus Tychy 10 min

Sale konferencyjne Mikołow – prezentacja pokoi

https://bit.ly/2s49EGq – mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl – baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 174 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 224 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 244 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 374 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48722796222

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.