Zasady bezpieczeństwa dotyczące przebywania w hotelach

Większość z ludzi nieraz korzysta z możliwości zakwaterowania w hotelu. Mimo, że są to bezpieczne miejsca warto zachować zdrowy rozsądek i sprawić, iż pobyt stanie się jeszcze bezpieczniejszy. Oto trzy sugestie, o których warto wiedzieć zatrzymując się w hotelu.

Gdy tylko wprowadzisz się do pokoju zapoznaj się z planami drogi ewakuacyjnej. Takie informacje znaleźć można na ogół na tablicach informacyjnych w korytarzach. Nigdy nie wiadomo, czy nie nastąpi pożar lub jakiś wybuch. Przez to warto upewnić się, że każdy kto z Tobą podróżuje zna drogę ucieczki. Dobrym pomysłem będzie spacer wzdłuż tej drogi i opcję sprawdzenia wszystkiego samemu. Musisz dostrzec, że w czasie ewakuacji nie korzysta się z windy. Jeżeli doszłoby do awarii zostaniesz uwięziony w pułapce.

Zakwaterowanie na niższych piętrach ogólnie rzecz biorąc jest bezpieczniejsze, a to ze względu na możliwość szybszej ewakuacji. Pokoje położone na niższych piętrach mogą też mniej kosztować. Hotele często dostosowują się do próśb klientów i starają się sprostać ich wymaganiom.

Nie pozostawiaj w pokoju bardzo kosztowych przedmiotów. Szczególną uwagę zwracaj na miejsce, gdzie pozostawiasz sprzęt elektroniczny jak notebook. Małe kosztowności jak biżuteria możesz ulokować w hotelowym sejfie. Upewnij się, że pozyskasz adekwatne pokwitowanie.

Hotele są bezpiecznymi miejscami, ale bezpieczeństwo można zwiększyć samemu zachowując szczególną ostrożność.

Bezpieczny hotel w rewelacyjnej cenie z wieloma udogodnieniami odnaleźć można za pośrednictwem poniższych linków:

wesela Mikołów Hotel Modus

Pokoje z Sauną Katowice – prezentacja pokoi

https://bit.ly/2s49EGq – mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl – baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 174zł ze śniadaniem

pokój 2 os 224 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 244 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 374 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48722796222

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.